Glasvezel adapter - LC/PC - Quad - Singlemode


Op voorraad

, voor 15.00 uur besteld volgende werkdag in huis

Deze LC/PC quad singlemode glasvezel adapter, ook wel glasvezel koppelstuk genoemd, is voorzien van een hoogwaardige keramische sleeve en past in een SC-duplex uitsparing. Heeft u vragen over deze glasvezel adapter of is uw gewenste adapter niet op voorraad? Neem dan contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden.

€ 8,22
help_person
"Ik ben Joris van Gool. Op zoek naar meer informatie? Ik help u graag!"
Stel een vraag

Voordelen Simac Electronics

Details

Een glasvezel adapter, ook wel glasvezel koppelstuk genoemd, verbindt twee glasvezel connectoren aan elkaar. Deze LC-quad (viervoudig) singlemode glasvezel adapter kan eenvoudig geschroefd of vastgeklikt worden en wordt compleet met afdichtdopjes (stofkapjes) geleverd. Heeft u een vraag over deze adapter of kunt u de gewenste adapter niet in ons aanbod terugvinden? Neem dan contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden!


Meer Informatie
Meer Informatie
Kleur Blauw
Adapter configuratie Quad
Connector type LC/PC
Vezeltype Singlemode
Art.nr. FBS-ADAP-SM-Q-LCP