Glasvezel adapter - SC/PC - Simplex - Multimode OM3


Op voorraad

, voor 15.00 uur besteld volgende werkdag in huis

Deze SC/PC simplex multimode OM3 glasvezel adapter, ook wel glasvezel koppelstuk genoemd, is voorzien van een hoogwaardige keramische sleeve. Heeft u vragen over deze glasvezel adapter of is uw gewenste adapter niet op voorraad? Neem dan contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden.

€ 1,07
help_person
"Ik ben Joris van Gool. Op zoek naar meer informatie? Ik help u graag!"
Stel een vraag

Voordelen Simac Electronics

Details

Een glasvezel adapter, ook wel glasvezel koppelstuk genoemd, verbindt twee glasvezel connectoren aan elkaar. Deze SC/PC simplex multimode OM3 glasvezel adapter kan eenvoudig geschroefd of vastgeklikt worden en wordt compleet met afdichtdopjes (stofkapjes) geleverd. Heeft u een vraag over deze adapter of kunt u de gewenste adapter niet in ons aanbod terugvinden? Neem dan contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden!


Meer Informatie
Meer Informatie
Kleur Aqua (lichtblauw)
Adapter configuratie Simplex
Connector type SC/PC
Vezeltype Multimode OM3
Art.nr. FBS-ADAP-MM-S-SCP-AQUA