Glasvezel pigtail kit - Multimode OM3 - LC/PC - 2 meter


Op voorraad

, voor 15.00 uur besteld volgende werkdag in huis

Deze LC/PC multimode OM3 (50/125µm) glasvezel pigtail kit is voorzien van 12 gekleurde 0.9 mm pigtails met een lengte van 2 meter in 1 zip-bag. De kleuren van de pigtails zijn conform TIA/EIA-598: blauw, oranje, groen, bruin, grijs, wit, rood, zwart, geel, violet, roze en turquoise. Is dit niet de juiste pigtail kit voor uw specifieke wensen? Neem dan contact met ons op en vraag naar mogelijkheden.

€ 40,15
help_person
"Ik ben Joris van Gool. Op zoek naar meer informatie? Ik help u graag!"
Stel een vraag

Voordelen Simac Electronics

Details

Hoge kwaliteit glasvezel pigtail kits van Simac Electronics voor een uitstekende verbinding
Onze glasvezel pigtail kits zijn onder andere voorzien van zirconia ferrules voor de beste prestaties. De ferrule en eindvlakgeometrie zijn conform IEC en Telcordia specificaties. Het connector ontwerp is conform IEC en EIA/TIA specificatie om maximale uitwisselbaarheid te garanderen. Wenst u een andere kleur? Onze pigtail kits kunnen in elke kleurcodering of unicolor geleverd worden.

Voordelen van de Simac Electronics pigtail kits
Naast de bovengenoemde voordelen, hebben de pigtail kits nog meer voordelen, namelijk:

- 12 gekleurde pigtails in 1 zip-bag
- Makkelijk te strippen
- Hoge temperatuur stabiliteit
- Goede Insertion Loss en Return Loss eigenschappen
- Eigenschappen in overeenstemming met Telcordia GR-326-CORE

Waar worden onze pigtail kits onder andere in toegepast?
Deze pigtails worden voor vele toepassingen gebruikt, waaronder:

- Indoor installatie
- CATV en multimedia
- Telecommunicatie
- Gigabit ethernet
- Industrie

Is uw gewenste lengte niet op voorraad of kunt u de juiste pigtail kit niet vinden? Neem dan contact met ons op! We vertellen u graag over de mogelijkheden.


Meer Informatie
Meer Informatie
Lengte (m) 2 meter
Type Pigtail kits
Patchkabel Configuratie Simplex
Connector type pigtail LC/PC
Art.nr. FOC-102227
Vezeltype Multimode OM3