Ando AQ7250 OTDR, singlemode 1310/1550 nm, gebruikt


Op voorraad

, voor 15.00 uur besteld volgende werkdag in huis

OTDR van Ando; AQ7250 mainframe met kleurenscherm, voorzien van een AQ7254B plug unit voor 1310 & 1550 nm metingen op singlemode. Inclusief PCMCIA slot voor geheugenkaart, FC adapter. Toestel komt zonder garantie maar functionaliteit bij levering wordt gegarandeerd.
Normale prijs € 1.950,00 Aanbiedingsprijs € 995,00
help_person
"Ik ben Joris van Gool. Op zoek naar meer informatie? Ik help u graag!"
Stel een vraag

Voordelen Simac Electronics

Details

AQ7250 mainframe met kleuren LCD display, serienr. 20309028 AQ7254B plug #20296606 Singlemode 1310/1550 nm 40/38 dB Toestel is in bijzonder goede staat, gezien de leeftijd. Storingen lokaliseren en opleveringsmetingen in singlemode netwerken met deze topmerk (Ando, later Yokogawa) OTDR voor een interessante prijs. Voorzien van ingebouwde 3,5" Floppydisk drive en PCMCIA slot. Inclusief FC-adaptor (verwisselbaar)

Meer Informatie
Meer Informatie
Categorie Gebruikt
Art.nr. AQ7250+54B#20309028#20296606
Vezeltype Singlemode