Glasvezel adapter – E2000/APC - Simplex – Singlemode, Flangeless

SKU
17834448
Log in of vraag een account aan om de prijzen te zien en te bestellen:
FO Adapter, SM, Simplex, Green, E2000/APC - E2000/APC, Flangeless
Gegevens
FO Adapter, SM, Simplex, Green, E2000/APC - E2000/APC, Flangeless
Meer informatie
Meer informatie
SKU 17834448
Kabeltype SM
Configuratie Simplex
Connector A E2000/APC
Connector B E2000/APC
Beoordelingen
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Glasvezel adapter – E2000/APC - Simplex – Singlemode, Flangeless
Scroll to top