Glasvezel adapter - SC/APC - Duplex - Singlemode

SKU
16324984
Log in of vraag een account aan om de prijzen te zien:

Deze SC/APC duplex singlemode glasvezel adapter, ook wel glasvezel koppelstuk genoemd, is voorzien van een hoogwaardige keramische sleeve. Heeft u vragen over deze glasvezel adapter of is uw gewenste adapter niet op voorraad? Neem dan contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden.

Gegevens

Een glasvezel adapter, ook wel glasvezel koppelstuk genoemd, verbindt twee glasvezel connectoren aan elkaar. Deze SC/APC duplex singlemode adapter kan eenvoudig geschroefd of vastgeklikt worden en wordt compleet met afdichtdopjes (stofkapjes) geleverd. Heeft u een vraag over deze adapter of kunt u de gewenste adapter niet in ons aanbod terugvinden? Neem dan contact met ons op en vraag naar de mogelijkheden!

Meer informatie
Meer informatie
SKU 16324984
Kleur Groen
Adapter configuratie Duplex
Kabeltype SM
Configuratie Duplex
Connector A SC/APC
Connector B SC/APC
Beoordelingen
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Glasvezel adapter - SC/APC - Duplex - Singlemode
Scroll to top